اهمیت تکتونیکی اسپینل کروم دار تخریبی: ژاپن، کره، تایلند و بنگلادش

² Tectonic Sigmificance of deterial Chromian Spinel; Japan, Korea, Thailand and Bangladesh ²

توسط: Hisada Ken-ichiro 

زمان: 23 مردادماه 1390

مکان: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به رشته‌زمين شناسى يک سخنرانی علمی با موضوع اهمیت تکتونیکی اسپینل کروم دار تخریبی: ژاپن، کره، تایلند و بنگلادش برگزار نمايد.

 

شرايط لازم جهت شرکت در سخنرانی:

دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های مرتبط

آشنايى کامل به زبان انگليسى

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز شنبه 22 مرداد ماه 1390

مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت نام:

1-      کپى کارت ملى

2-      کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

3-      شماره تلفن همراه

نحوه ارسال مدارک ثبت‌نام: لطفا مدارک مورد نياز براى شرکت در سخنرانی را حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه 22 مردادماه 1390 به آدرس پست الکترونيکى  intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

توجه1: همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور و مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) که مایل به شرکت در سخنرانی میباشند لازم است، مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه و نیز تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir  ارسال نمایند. بدیهی است در صورت وجود نقص در هر کدام از موارد ذکر شده در بالا، هیچ گونه ثبت نامی از همکاران گرامی به عمل نخواهد آمد.

توجه2: براى دريافت اطلاعات بيشتر مى‌توانيد با آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا يا شماره تلفن 982166070508+ تماس حاصل فرمائيد.

توجه3: ضمنا از کليه کسانى که تمايل دارند اطلاعيه هاى مربوط به کارگاهاى آموزشى به اطلاع آنها رسانده شود تقاضا ميگردد تا با ارسال ايميل به آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا، این سازمان را مطلع نمايند.