وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

 

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور با همکارى سازمان زمین شناسی بلژیک برگزار مى‌نمايد:

کارگاه آموزشى 4 روزه ( 2 روز کارگاه تئوری و 2 روز فیلد صحرایی در بندر امام خمینی و شادگان)  با موضوع

توسعه دشتهای ساحلی در کواترنری پایانی- روش شناسی، فرایندهای ساحلی و بازسازی سطح دریا

The development of coastal plains in the late Quaternary - Methodology, coastal processes and sea-level reconstruction

تاریخ کارگاه تئوری: 2 و 3 آذر 1388

تاریخ کارگاه عملی (بندر امام خمینی و شادگان): 9 و 10آذر 1388

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به رشته‌زمين شناسى و به ويژه زمین شناسی دریایی يک کارگاه آموزشى 4 روزه همراه فیلد صحرایی با موضوع توسعه دشتهای ساحلی در کواترنری پایانی- روش شناسی، فرایندهای ساحلی و بازسازی سطح دریا را  توسط پروفسور Cecile Baeteman از سازمان زمین شناسی بلژیک، در تاريخ2 و  3 آذر و همچنین 9 و 10 آذر 1388  برگزار نمايد.

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:

دارا بودن مدرک کارشناسى در رشته زمين‌شناسى و مقاطع بالاتر و يا دانشجوى رشته زمين شناسى (با تجربه کاری در رسوب شناسی، دیرینه اقیانوس شناسی و کواترنری  به ویژه در خلیج فارس)

آشنايى کامل به زبان انگليسى

هزينه ثبت‌نام:  

هزینه ثبت نام در کارگاه تئوری: 800000 ریال

هزینه ثبت نام در کارگاه عملی: 1000000 ریال + هزینه بلیط رفت و برگشت  هواپیما به اهواز به  میزان 800000 ریال (مجموع 1800000ریال)

نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 1787 بانک ملى شعبه نقشه بردارى به نام کانون بازنشستگان سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

توجه: همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور و مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به همراه مدارک لازم به آدرس ایمیل internationaltraining@gsi.ir ارسال نمایند. بدیهی است در صورت وجود نقص در هر کدام از دو مورد ذکر شده در بالا، هیچ گونه ثبت نامی از همکاران گرامی به عمل نخواهد آمد. همچنین همکاران محترم میبایست هزینه کارگاه عملی که شامل 1000000 ریال + هزینه بلیط رفت و برگشت  هواپیما به اهواز به  میزان 800000 ریال (مجموع 1800000ریال) می شود را پرداخت نمایند.

توجه: علاقه مندان در صورت تمایل می توانند در هر کدام از کارگاهها به طور جداگانه و یا در هر دو کارگاه به طور کامل شرکت نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

کپى کارت ملى

کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز چهارشنبه27 آبان 1388، لازم به ذکر است که با توجه محدودیت زمان جهت تهیه بلیط هواپیما، مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

حد نصاب شرکت کنندگان:

کارگاه تئوری: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

کارگاه عملی: ظرفیت پذیرش 5 نفر، با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

نحوه ارسال مدارک ثبت‌نام: لطفا مدارک مورد نياز براى شرکت در دوره آموزشى را به همراه تصویر فیش واریزی حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 27 آبان ماه 1388 به آدرس پست الکترونيکى  internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه 1: براى دريافت اطلاعات بيشتر مى‌توانيد با آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا يا شماره تلفن 982166070508+ تماس حاصل فرمائيد.

توجه 2: ضمنا از کليه کسانى که تمايل دارند اطلاعيه هاى مربوط به کارگاهاى آموزشى به اطلاع آنها رسانده شود تقاضا ميگردد تا با ارسال ايميل به آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا، این سازمان را مطلع نمايند.