توجه:

کارگاه آموزشی تکتونیک فعال در تاریخ 12 خرداد 1389 از ساعت 8:30 در محل سازمان زمین‌شناسی برگزار میگردد.

 وزارت صنایع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور 

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى برگزار مى‌نمايد:

دومین کارگاه آموزشى تکتونیک فعال با عنوان

Quantitative Active Tectonic Studies

مطالعات کمی تکتونیک فعال

زمان: 12 خرداد 1389

مکان: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به رشته ‌زمين شناسى يک کارگاه آموزشى 1 روزه با موضوع مطالعات کمی تکتونیک فعال را به طور مشترک با دانشگاه کمبریج در تاريخ 12خرداد 1389 برگزار نمايد.

 

برنامه آموزشى

رديف

موضوع آموزشى

1

نشانگرهای زمین‌ریخت‌شناسی

2

نرخ لغزش گسله‌ها

3

پارینه لرزه‌شناسی

 

4

سن‌یابی مطلق

 

اساتید ارائه کننده:

رديف

نام استاد

موسسه یا دانشگاه

1

Dr. Richard Walker

Cambridge University

2

دکتر مرتضی طالبیان

پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

3

دکتر حمید نظری

 

پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

4

دکتر مرتضی فتاحی

Oxford University

دانشگاه تهران

 

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:

دارا بودن مدرک کارشناسى در رشته زمین‌شناسی و مقاطع بالاتر و يا دانشجوی گرایش‌های مختلف زمین‌شناسی در مقطع کار‌شناسی ارشد  و بالاتر

آشنايى کامل به زبان انگليسى

توجه: دارا بودن مدرک کارشناسی زمین شناسی الزامی می‌باشد.

 

هزينه ثبت‌نام:

 

دانشجویان

سایر

200000 ریال

400000 ریال

 

 

نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 43847762 بانک ملت (حساب جام) شعبه جیحون به نام آقای سید هادی میر محمد میگونی واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه4: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

توجه5: همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور، مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به همراه مدارک لازم به آدرس ایمیل internationaltraining@gsi.ir ارسال نمایند. بدیهی است در صورت وجود نقص در هر کدام از دو مورد ذکر شده در بالا، هیچ گونه ثبت نامی از همکاران و دانشجویان

گرامی  به عمل نخواهد آمد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      کپى کارت ملى

2-      کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

3-      فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز شنبه اول خرداد ماه 1389

حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

توجه6: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.

نحوه ارسال مدارک ثبت‌نام: لطفا مدارک مورد نياز براى شرکت در دوره آموزشى را به همراه تصویر فیش واریزی حداکثر تا پایان وقت اداری روز اول خرداد ماه 1389 به آدرس پست الکترونيکى  internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه 7: براى دريافت اطلاعات بيشتر پس از مطالعه کامل مطالب مندرج در سایت ارائه شده، مى‌توانيد با آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا يا شماره تلفن 982164592377+ تماس حاصل فرمائيد.

توجه 8: ضمنا از کليه کسانى که تمايل دارند اطلاعيه هاى مربوط به کارگاهاى آموزشى به اطلاع آنها رسانده شود تقاضا ميگردد تا با ارسال ايميل به آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا، این سازمان را مطلع نمايند.