وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

 

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى برگزار مى‌نمايد:

کارگاه آموزشى با عنوان

Damavand Volcano

آتشفشان دماوند

زمان: 23تیر 1389

مکان: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به رشته ‌زمين شناسى يک کارگاه آموزشى 1 روزه با موضوع آتشفشان دماوند را به طور مشترک با مرکز تحقیقات علوم کشور آلمان (GFZ) و دانشگاه هرمزگان در تاريخ 23 تیر 1389 برگزار نمايد

سرصل مطالب و اساتید ارائه کننده:

 

رديف

موضوع آموزشى

نام استاد

موسسه یا دانشگاه

1

زمین‌شناسی قله دماوند

دکتر جلیل قلمقاش

سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور

2

آتشفشان دماوند، جالب، خفته، خطرناک

دکتر مرتضوی

دانشگاه هرمزگان

3

Gravity-driven deformation of Damavand volcano detected through advanced InSAR time series

دکتر منوچهر شیرزائی

 

GeoForschungsZentrum GFZ

 

4

Volcano fast response system as a means for volcanic hazard mitigation

دکتر منوچهر شیرزائی

GeoForschungsZentrum GFZ

 

5

مخاطرات آتشفشان دماوند

مهندس محمد جواد بلورچی

سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور

 

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:

کلیه مقاطع تحصیلی رشته زمین‌شناسی و سایر رشته‌های مرتبط

آشنايى به زبان انگليسى

توجه: دارا بودن مدرک کارشناسی زمین شناسی الزامی می‌باشد.

 

هزينه ثبت‌نام:

 

دانشجویان

سایر

200000 ریال

400000 ریال

  نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 43847762 بانک ملت (حساب جام) شعبه جیحون به نام آقای سید هادی میر محمد میگونی واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه4: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

توجه5: همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور، مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به همراه مدارک لازم به آدرس ایمیل internationaltraining@gsi.ir ارسال نمایند. بدیهی است در صورت وجود نقص در هر کدام از دو مورد ذکر شده در بالا، هیچ گونه ثبت نامی از همکاران و دانشجویان

گرامی  به عمل نخواهد آمد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      کپى کارت ملى

2-      کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

3-      فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز دوشنبه 21 تیرماه 1389

حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

توجه6: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.

نحوه ارسال مدارک ثبت‌نام: لطفا مدارک مورد نياز براى شرکت در دوره آموزشى را به همراه تصویر فیش واریزی حداکثر تا پایان وقت اداری دوشنبه 21 تیر ماه 1389 به آدرس پست الکترونيکى  internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه 7: براى دريافت اطلاعات بيشتر پس از مطالعه کامل سایت ارائه شده، مى‌توانيد با آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا يا شماره تلفن 982164592377+ تماس حاصل فرمائيد.

توجه 8: ضمنا از کليه کسانى که تمايل دارند اطلاعيه هاى مربوط به کارگاهاى آموزشى به اطلاع آنها رسانده شود تقاضا ميگردد تا با ارسال ايميل به آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا، این سازمان را مطلع نمايند.