وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

 

" بررسى سيستم هاى ژئوترمال فعال و ارتباط با منابع معدنى هيدروترمالى گذشته"

Hydrothermal processes in fossil ore deposits and the active geothermal fields - Global examples

By: Prof. Dominique Gasquet, SAVOIE University (EDYTEM)

زمان کارگاه آموزشى: 19 مهر 1389، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به علوم زمين يک کارگاه آموزشى 1 روزه و يک فيلد صحرايى 6 روزه با موضوع بررسى سيستم هاى ژئوترمال فعال و ارتباط با منابع معدنى هيدروترمالى گذشته توسط پروفسور دومينيک گسکت ، از دانشگاه ساوويى فرانسه در تاريخ 19 مهر ماه 1389 نمايد.

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:       

دارا بودن مدرک کارشناسى دررشته زمین‌شناسی و مقاطع بالاتر و يا دانشجوی رشته‌ زمین‌شناسی

آشنايى کامل به زبان انگليسى

 هزينه ثبت‌نام: 

هزينه ثبت نام براى شرکت در کارگاه آموزشى معادل مبلغ 400000 ريال  ميباشد.

  • توجه1: هزینه ثبت‌نام برای دانشجویان نصف مبلغ ذکر شده برای کارگاه می‌باشد.
  • نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 43847762 بانک ملت –حساب جام، شعبه جیحون به نام سید هادی میر محمد میگونی واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

·         توجه2: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      کپى کارت ملى

2-      کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

3-      فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

·         توجه 3: حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز يکشنبه  18/7/1389  

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

·       توجه4 : همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور، مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل internationaltraining@gsi.ir ارسال نمایند.

توجه6: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.