وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

برگزارى کارگاه آموزشى 1 روزه  با موضوع

 

Heavy minerals analysis in sandstone provenance

تجزيه و تحلیل  کانيهاى سنگين در ماسه سنگى

و 2 سخنرانى با موضوعات

Petrography and geochemistry evidence for supra-subduction ophiolites in Makran, SE-Iran

شواهد پتروگرافى و ژئوشيمى افيوليتهاى سوپرا سابداکشن در مکران-جنوب شرق ايران

Incision and deformation recorded by Quaternary fluvial terraces

in Makran accretionary wedge, SE-Iran

انقطاع وتغيير شکل پادگانه هاى آبرفتى کواترنرى در گوه افزايشى مکران-جنوب شرق ايران

 زمان: 20 دى ماه 1389

مکان: کرج – مرکز پژوهشهاى کاربردى علوم زمين

 

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به علوم زمين يک کارگاه آموزشى 1 روزه با موضوع آموزش تجزيه و تحلیل  کانيهاى سنگين درماسه سنگى توسط  پروفسور ويلفرد وينکلر و 2 سخنرانى توسط دانيلا هانزيکر و نگار حقى پور در تاريخ20 دى ماه 1389برگزار نمايد.

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:       

دارا بودن مدرک کارشناسى دریکی از رشته های مرتبط

آشنايى کامل با زبان انگليسى

هزينه ثبت‌نام:  

هزينه ثبت نام براى شرکت در کارگاه آموزشى معادل مبلغ 200000 ريال  ميباشد.

  • توجه1: هزینه ثبت‌نام برای دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی نصف مبلغ ذکر شده برای کارگاه می‌باشد.
  • نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 0106789951009 بانک ملی سیبا ، به نام شرکت تعاونی کارکنان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

·         توجه2: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      ارسال کد ملى

2-      فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

·         توجه 3: حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز چهار شنبه 18/10/1389  

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

·       توجه4 : همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور، مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir ارسال نمایند.

توجه6: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.