وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

"آموزش نرم افزار ژئومتيکا"

 زمان: 6-2 بهمن  ماه 1389

مکان: کرج - مرکز پژوهشهاى کاربردى علوم زمين

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به علوم زمين يک کارگاه آموزشى 4  روزه به مدت 24 ساعت  با موضوع "آموزش نرم افزار ژئومتيکا"توسط جناب آقاى دکتر فريبرز قريب در تاريخ 6-2 بهمن  ماه 1389نمايد.

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:       

-دارا بودن مدرک کارشناسى دریکی از رشته های مرتبط

-به همراه داشتن لپ تاپ  با ويندوز xp الزامی می باشد.

-نرم افزار Geomatica ورژن 1/9

 زمان آموزش:

       جلسه

تاريخ

ساعت

اول

11/2 شنبه

8-14

دوم

3/11 يکشنبه

8-14

سوم

4/11 دوشنبه

8-14

چهارم

6/11 چهار شنبه

8-14

 

سرفصلهاى آموزشى:

      1- آمادگى و پيش پردازش.

      2- پردازش تصاوير ماهواره اي.

      3-تفسير و تهيه نقشه هاى موضوعي.

 هزينه ثبت‌نام: 

هزينه ثبت نام براى شرکت در کارگاه آموزشى معادل مبلغ 500000 ريال  ميباشد.

  • توجه1: هزینه ثبت‌نام برای دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی نصف مبلغ ذکر شده برای کارگاه می‌باشد.
  • توجه 2: هزینه ثبت‌نام برای همکاران با ارائه تاييديه معاونت معادل مبلغ 10000ريال  برای کارگاه می‌باشد.
  • نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 0106789951009 بانک ملی سیبا به نام شرکت تعاونی کارکنان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

·         توجه3: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      ارسال کد ملى

2-      فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

·         توجه 3: حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز چهارشنبه 29/10/1389  

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى پس از برگزارى آزمون ، گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

·       توجه4 : همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور، مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir ارسال نمایند.

توجه6: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.

 

به همراه داشتن لپ تاپ الزامی می باشد