وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

اطلاعيه برگزارى سمینار 2 روزه ژئودینامیک شرق ایران

 همراه با فيلد صحرايى با موضوع

Geodynamics of Iran”&Subduction processes"

فرآیندهای فرورانش و ژئودینامیک ایران

"P-T-deformation-time paths: examples, usefulness, tools"

دگرشکلی در فازهای فشار-حرارت : مثالها- کاربری- ابزار

By: Prof. Philippe Agard, University of Paris 6, France

و سخنرانی با موضوعات

الگوی ماگمایی ایران: بنیانها و مثال ها، توسط دکتر جعفر عمرانی- سازمان زمین شناسی کشور

تکوین زمین ساختی خاور ایران ،توسط دکتر محمد مهدی خطیب- دانشگاه بیرجند

الگوی ماگماتیزم خاورایران ، توسط دکتر محمد حسین زرین کوب- دانشگاه بیرجند

 

 زمان: 17-18 بهمن 1389، بیرجند-دانشگاه بیرجند

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به علوم زمين يک سمینار آموزشى 2 روزه  همراه با فیلد صحرایی با موضوع فرآیندهای فرورانش و ژئودینامیک ایران توسط  پروفسور فيليپ آگارد از دانشگاه پیر ماری کوری فرانسه و سخنرانی با موضوعات الگوی ماگمایی ایران: بنیانها و مثال ها، توسط دکتر جعفر عمرانی- سازمان زمین شناسی کشور تکوین زمین ساختی خاور ایران ،توسط دکتر محمد مهدی خطیب- دانشگاه بیرجند والگوی ماگماتیزم خاورایران ، توسط دکتر محمد حسین زرین کوب- دانشگاه بیرجنددر تاريخ17-18 بهمن  ماه 1389برگزار نمايد.

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:       

دارا بودن مدرک کارشناسى دریکی از رشته های مرتبط

آشنايى کامل با زبان انگليسى

هزينه ثبت‌نام:  

هزينه ثبت نام براى شرکت در کارگاه آموزشى معادل مبلغ 500000 ريال  ميباشد.

هزينه ثبت نام براى شرکت در کارگاه آموزشى  براى کارشناسان سازمان و دانشجويان معادل مبلغ 250000 ريال  ميباشد.

  • نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 0106789951009 بانک ملی سیبا ، به نام شرکت تعاونی کارکنان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

·         توجه1: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-     ارسال کد ملى

2-     فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

·         توجه 2: حد نصاب شرکت کنندگان : حد نصاب شرکت کنندگان 50 نفر می باشد ،لذا با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز چهار شنبه 12/11/1389

 

·          توجه 3: هماهنگی های مربوطه از شهر بیرجند انجام می پذیرد لذا سازمان هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسیر تهران- بیرجند عهده دار نمی باشد.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

·       توجه4 : همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور، مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir ارسال نمایند.

توجه5 : از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.