وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

اطلاعيه سخنرانى با موضوع

ديناميک گوه افزايشى مکران: شواهدى از چينه هاى پيش رونده و مدل سازى عددى

Dynamics of the Makran accretionary wedge:

constraints from growth strata and numerical modeling

توسط : دکتر يوناس روح

By:Dr. Jonas Ruh

زمان: 9 اسفند ماه 1389، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

 

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به علوم زمين يک سخنرانى آموزشى با موضوع ديناميک گوه افزايشى مکران: شواهدى از چينه هاى پيش رونده و مدل سازى عددى در تاريخ 9  اسفند ماه 1389 ساعت 9:30 برگزار نمايد.

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:       

دارا بودن مدرک کارشناسى دریکی از رشته های مرتبط

آشنايى کامل با زبان انگليسى

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      ارسال کد ملى

·         توجه 1: حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز شنبه 7/12/1389  

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

·       توجه2 : همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور، مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir ارسال نمایند.

توجه3: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.