وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

اطلاعيه برگزارى

 کارگاه آموزشی نانو ذرات، نانو سنسورها و نانو پوسته-هسته‌ها (Core-Shells)

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به علوم زمين شناسى و اکتشافى ، کارگاه آموزشی با موضوع نانو ذرات، نانوسنسورها و نانو پوسته- هسته‌ها برگزار نماید.

 

رديف

تاریخ

موضوع سخنرانی

سخنران

1

19/2/1390

بررسی روش‌های سنتز نانو سنسورهای فلزی و نحوه‌ی به‌کار گیری آن‌ها

دکتر علیزاده، عضو هیأت علمی دانشکده‌ی شیمی دانشگاه رازی کرمانشاه

روش‌های سنتز نانو ذرات و بررسی خواص نوری آن‌ها

مهندس محسن محرابی، عضو هیأت علمی پژوهشکده‌ی نانو دانشگاه کاشان

2

20/2/1390

بررسی روش‌های سنتز نانو پوسته- هسته‌ها (Core-Shells) و به‌کارگیری آن‌ها در جداسازی عناصر فلزی از ترکیبات پیچیده‌ی معدنی جهت فعالیت‌های زیست‌محیطی و فرآوری مواد معدنی

 

Prof. Sreedher Bojja

Inorganic and Physical Chemistry Division
Indian Institute of Chemical Technology

 

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:       

دارا بودن مدرک کارشناسى دریکی از رشته های مرتبط.

هزينه ثبت‌نام: 

هزينه ثبت نام براى شرکت در کارگاه آموزشى معادل مبلغ 000/500 ريال  ميباشد.

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز شنبه 17/2/1390  

  • نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 0106789951009 بانک ملی سیبا به نام شرکت تعاونی کارکنان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

·         توجه1: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-             ارسال کد ملى

2-             فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

·         توجه 2: حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى ، گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

·       توجه3 : کارشناسان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشجویان پژوهشکده علوم زمین که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir ارسال نمایند.

 

     .      توجه4: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.