وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

 

اولین کارگاه تخصصی اقلیم و سن‌یابی

² Climate Chages and Dating Methods²

زمان: 2 خرداد 1390

مکان: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به رشته‌زمين شناسى يک کارگاه آموزشى 1 روزه با موضوع اقلیم و سن‌یابی برگزار نمايد.

 

 

برنامه آموزشى:

رديف

موضوع آموزشى

استاد

1

سری‌های اورانیوم و کاربرد آن‌ها در شناسایی اقلیم دیرینه

دکتر ارسک واسیل

2

سن‌یابی کواترنری و تکتونیک فعال

دکتر ریچارد واکر

3

سن‌یابی به روش لومینسانس و کاربرد آن

دکتر مرتضی فتاحی

 

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:

دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های مرتبط

آشنايى کامل به زبان انگليسى

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز شنبه31 اردیبهشت ماه 1390

هزينه ثبت‌نام: 100000 ریال

نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 0106789951009 بانک ملى سیبا به نام شرکت تعاونی کارکنان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور واریز نموده، اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت نام:

1-       کپى کارت ملى

2-       کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

3-       فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

4-       شماره تلفن همراه

نحوه ارسال مدارک ثبت‌نام: لطفا مدارک مورد نياز براى شرکت در دوره آموزشى را حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه 31 اردیبهشت ماه 1390 به آدرس پست الکترونيکى  intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

توجه1: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

توجه2: همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور و مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است، علاوه بر فیش واریزی، مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه و نیز تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir  ارسال نمایند. بدیهی است در صورت وجود نقص در هر کدام از موارد ذکر شده در بالا، هیچ گونه ثبت نامی از همکاران گرامی به عمل نخواهد آمد.

توجه3: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در بالا ارسال نمایند.

توجه4: براى دريافت اطلاعات بيشتر مى‌توانيد با آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا يا شماره تلفن 982166070508+ تماس حاصل فرمائيد.

توجه5: ضمنا از کليه کسانى که تمايل دارند اطلاعيه هاى مربوط به کارگاهاى آموزشى به اطلاع آنها رسانده شود تقاضا ميگردد تا با ارسال ايميل به آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا، این سازمان را مطلع نمايند.