سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور با همکارى دانشگاه دورهام انگلستان برگزار مى‌نمايد:

کارگاه آموزشى ا روزه با موضوع ²ژئوشيمى، منشا و جايگاه تکتونيکى سنگهاى آذرين²

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به رشته‌زمين شناسى و به ويژه سنگ‌شناسى آذرين يک کارگاه آموزشى يک روزه با موضوع ژئوشيمى، منشا و جايگاه تکتونيکى سنگهاى آذرين را  توسط دکتر مارک آلن (Mark Allen) از دانشگاه دورهام انگلستان، در تاريخ10 آبان 1388  برگزار نمايد.

  درباره استاد: CV دکتر مارک آلن را ميتوانيد در لينک زير مشاهده نمائيد.

http://www.dur.ac.uk/earth.sciences/staff/?id=2213

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:

1-      دارا بودن مدرک کارشناسى در رشته زمين‌شناسى و مقاطع بالاتر و يا دانشجوى رشته زمين شناسى

2-      آشنايى کامل به زبان انگليسى

هزينه ثبت‌نام:  هزينه کلى ثبت نام: 400000 ريال               دانشجويان: 200000 ريال

نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 1787 بانک ملى شعبه نقشه بردارى به نام کانون بازنشستگان سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      کپى کارت ملى

2-      کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

مهلت ثبت نام: 30 مهر 1388

حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى گواهى معتبرى با امضاى اساتيد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

نحوه ارسال مدارک ثبت‌نام: لطفا مدارک مورد نياز براى شرکت در دوره آموزشى را حداکثر تا تاريخ   30 مهرماه 1388 به آدرس پست الکترونيکى  internationaltraining@gsi.ir ارسال نمائيد.

توجه: براى دريافت اطلاعات بيشتر مى‌توانيد با آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا يا شماره تلفن 982166070508+ تماس حاصل فرمائيد.

توجه: ضمنا از کليه کسانى که تمايل دارند اطلاعيه هاى مربوط به کارگاهاى آموزشى به اطلاع آنها رسانده شود تقاضا ميگردد تا با ارسال ايميل به آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا، سازمان زمين شناسى را مطلع نمايند.