وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

اطلاعيه برگزارى

بازديد علمى اکتشافات مواد معدنى ايران مرکزى

(ويژه دانشجويان)

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به علوم زمين شناسى و اکتشافى ، بازديد هاى علمى از گستره ايران زمين ويژه دانشجويان برگزار نمايد.

بازديد علمى اکتشافات مواد معدنى ايران مرکزى

مدت(روز)

محور

موضوع

استاد

محل اقامت

تاريخ پيشنهادى

4

يزد -بافق

معادن آهن، فسفات ، سرب وروى، و ساير معادن منطقه

مهندس عابديان

بافق

9-7 اسفند ماه

 

"بازديد از خط توليد معدن سنگ آهن مرکزى"

"بازديد از خط توليد معدن سرب و روى اسفوردى و کوشک"

"فيلد صحرايى بهباد و گزيستان"

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:       

دارا بودن مدرک کارشناسى دریکی از رشته های مرتبط.

هزينه ثبت‌نام: 

هزينه ثبت نام براى شرکت در کارگاه آموزشى معادل مبلغ 000/500  ريال  ميباشد.

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز يکشنبه 1/12/1389  

  • نحوه پرداخت هزينه ثبت نام: لطفا مبلغ مشخص شده براى شرکت در دوره را به حساب 0106789951009 بانک ملی سیبا به نام شرکت تعاونی کارکنان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واريز و اصل فيش واريزى را اسکن و به آدرس الکترونيکى intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

·         توجه2: در صورت ثبت‌نام و پرداخت هزينه، اين سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال انصراف احتمالى افراد شرکت کننده نداشته و هزينه دريافتى مسترد نخواهد گرديد.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1-      ارسال کد ملى

2-      فیش واریزی هزینه ثبت نام در کارگاه

·         توجه 3: حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان دوره آموزشى ، گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده کارگاه به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

·       توجه4 دانشجویان پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور که مایل به شرکت در کارگاه میباشند لازم است تا مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه را به اداره بین الملل ارائه نموده و همچنین تقاضای شرکت در کارگاه را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir ارسال نمایند.

توجه 5: هماهنگى هاى مربوطه از شهر يزد انجام مى پذيرد. لذا سازمان هيچ گونه مسئوليتى در قبال مسير تهران-يزد عهده دار نمى باشد.

از ثبت نام کنندگان گرامى تقاضا مى شود براى هماهنگى هاى لازم روزه شنبه 7 اسفند ماه ساعت 8 صبح  درترمينال راه آهن يزد حضور  بهم رسانند.

متذکر مى گردد به همراه داشتن وسايل ضرورى اعم از وسايل شخصى، کيسه خواب و ... الزامى است.

     .      توجه6: از کلیه کسانی که مایل به شرکت در کارگاه میباشند تقاضا میگردد تا جهت جلوگیری از هر گونه اشتباه احتمالی در زمینه وارد نمودن مشخصات افراد شرکت کننده در گواهینامه پایان دوره، نام و نام خانوادگی دقیق خود را به انگلیسی( در صورت داشتن پسوند، ارائه پسوند نیز الزامی است) به آدرس پست الکترونیکی ارائه شده در زیر ارسال نمایند.