وزارت صنايع و معادن

سازمان زمين شناسى و اکتشافات معدنى کشور

 

 اولین سمینار تخصصی ایمنی و مدیریت پسماندهای شیمیایی

زمان: 4 تیرماه  1390

مکان: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

سازمان زمين‌شناسى و اکتشافات معدنى کشور در نظر دارد تا جهت ارتقا سطح دانش و معلومات علاقه‌مندان به رشته‌زمين شناسى يک سمینار تخصصی با موضوع  ایمنی و مدیریت پسماندهای شیمیایی برگزار نمايد.

 

برنامه آموزشى:

1- تعریف پسماند و شرح مضرات آن

2- ارتقاءسطح اصول ایمنی در آزمایشگاه های شیمی

2- ارئه راهکارهای نوین در حوزه ایمنی و مدیریت پسماندهای شیمیایی خطرناک

شرايط لازم جهت شرکت در کارگاه:

دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی در یکی از رشته‌های مرتبط

مهلت ثبت نام: پایان وقت اداری روز چهارشنبه 1تیرماه 1390

مدارک و اطلاعات لازم جهت ثبت نام:

1-      کپى کارت ملى

2-      کپى آخرين مدرک تحصيلى يا کارت دانشجويى

3-      شماره تلفن همراه

نحوه ارسال مدارک ثبت‌نام: لطفا مدارک مورد نياز براى شرکت در سمینار را حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 1 تیرماه 1390 به آدرس پست الکترونيکى  intl.edu@gsi.ir ارسال نمائيد.

حد نصاب شرکت کنندگان: با توجه به محدوديت در ظرفيت پذيرش، اولويت با کسانى خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده‌اند.

گواهى پايان دوره: بديهى است که در پايان سمینار گواهى معتبرى با امضاى استاد ارائه کننده سمینار به شرکت کنندگان ارائه خواهد گرديد.

توجه1: همکاران گرامی در سازمان زمین شناسی، پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور و مرکز پژوهشهای کاربردی زمین شناسی  (مرکز کرج) که مایل به شرکت در سمینار میباشند لازم است، مجوز کتبی از معاونت و یا مدیریت مربوطه و نیز تقاضای شرکت در سمینار را به آدرس ایمیل intl.edu@gsi.ir  ارسال نمایند. بدیهی است در صورت وجود نقص در هر کدام از موارد ذکر شده در بالا، هیچ گونه ثبت نامی از همکاران گرامی به عمل نخواهد آمد.

توجه2: براى دريافت اطلاعات بيشتر مى‌توانيد با آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا يا شماره تلفن 982166070508+ تماس حاصل فرمائيد.

توجه3: ضمنا از کليه کسانى که تمايل دارند اطلاعيه هاى مربوط به کارگاهاى آموزشى به اطلاع آنها رسانده شود تقاضا ميگردد تا با ارسال ايميل به آدرس پست الکترونيکى ارائه شده در بالا، این سازمان را مطلع نمايند.